Porovnanie PZP

Povinné zmluvné poistenie či porovnanie PZP online. To všetko chce pomenovať ten istý druh poistenia. A to je poistenie, ktoré je zákonom stanovené a ktoré musia mať uzatvorené všetky vozidlá vstupujúce do premávky bez ohľadu na to, kto je ich majiteľ. Keďže ste sa ocitli na tejto stránke, asi vám nie je jedno, aké poistenie auta alebo iného dopravného prostriedku si zvolíte. Ale aj od to, od koho si ho zvolíte a koľko za neho zaplatíte. Všetky tieto skutočnosti sú logické vzhľadom na súčasnú platovú situáciu drvivej väčšiny Slovákov. Neváhajte a skúste si teda zistiť a spraviť online porovnanie PZP cez portál poistných ponúk.

Spravte si porovnanie PZP, ináč riskujete pokutu

najrýchlejšie porovnanie PZP je onlineUzavrieť povinné zmluvné poistenie, a tým nepodstúpiť žiadne riziko, je vo vašom vlastnom záujme. Ideálne cez PZP porovnanie. Hlavne v tom finančnom. Neuzavreté zákonné poistenie vám môže skomplikovať život nielen vtedy, ak vás zastaví policajná hliadka a vy nepredložíte potrebné doklady, ale aj v prípade, ak nedopatrením spôsobíte nejakú dopravnú nehodu. Finančná ťažoba, ktorú by vám spôsobili tieto situácie, je niekedy na nespamätanie. Prečo? Pretože zastavenie vozidla, ktoré podlieha povinnosti poistiť sa a predsa nie je poistené, môže byť pokutované až niekoľkými stovkami eur. Prípad číslo dva: čo ak spôsobíte dopravnú nehodu s vozidlom bez PZP? Takéto prípady sa podľa dejú čoraz častejšie.

Budete podrobený vypočúvaniu, ktoré je náročné na psychiku a v ktorom sa vás budú pýtať, prečo ste si PZP neuzatvorili. Napríklad aj cez porovnanie PZP. Dopredu vám hovoríme, že žiadna odpoveď neprejde a vy sa nevyhnete aj niekoľkonásobku pokute, aká je pri bežnej kontrole vozidla. Niekedy sa môže vyšplhať až na milióny eur! Okrem toho ste povinný zaplatiť škodu každému vozidlu, ktoré bolo vašou príčinou súčasťou autonehody. Tak čo? Nie je lepšie uzavrieť poistenie predtým, ako budete jednorazovo pokutovaný čiastkou, ktorú by ste zaplatili aj za dva roky poistenia? Prípadne predtým, ako by ste pokutou za spôsobenú nehodu mohli zaplatiť niekoľkoročných poistiek celému vášmu regiónu?

Porovnanie ceny PZP online a jeho výhody

Najnižšia cena nie je automaticky najvýhodnejšia ponuka

V dnešnej dobe už nemusíte vykonávať porovnanie jednotlivých cien rôznych spoločností osobne. Všetko môžete uskutočniť doma, bez rôznych svedkov, nachodených kilometrov, niekoľkých totožných diskusií a monológov a bez straty čo len jedného jediného eura. Ako je to možné? Je to možné, ak využijete porovnanie PZP ceny online. Tento jedinečný spôsob bol vyvinutý špeciálne pre vyťažených ľudí, ktorí nemajú chuť po príchode z práce, vybavovať ďalšie veci. Okrem času vám tento spôsob ušetrí aj peniaze. Ako?

Práve online porovnanie PZP cez web to všetko umožňuje. Všetky tieto akcie môžu zabrať bežne aj niekoľko hodín vášho času, ktorý ak nemáte na zvýš, tak to nemusí byť veľmi príjemné a dokonca to môže prospievať k vašej fyzickej a psychickej nepohode. Obráťte sa radšej na internetové PZP porovnanie. Porovnávať ceny zákonného poistenia pomocou internetu vás zbaví všetkých týchto niekoľko hodinových povinností, pretože všetko budete mať vybavené do 10 minút. Ak sa vám nejaká ponuka ceny zapáči, jednoduchým klikom o ňu môžete priamo v porovnaní požiadať.

Kde teda nájsť takýto spôsob úspory finančných prostriedkov? Nám sa osvedčilo nasledujúce PZP online, ktoré skrýva mnohé výhody nad konkurenciou. Od veľmi jednoduchého vyplnenia údajov o vozidle cez EČV až po veľmi rýchle spôsoby platby. A to nie len bankovým prevodom, ale napríklad aj platobnou kartou.

S porovnaním cien PZP online môžete ušetriť až stovky eur! A to bez toho, aby ste niekam chodili. To všetko je možné vďaka jedinečnému porovnaniu PZP viacerých cenových ponúk, ktoré sú zoradené prehľadne a jasne a v ktorých si uvedomíte, že možno to poistenie PZP, ktoré máte uzatvorené v súčasnosti nie je vôbec výhodné a ani lacné. V skratke vám ukáže, ako extrémne sa dokážu líšiť tie isté druhy poistenia. V skutku môže ísť až o niekoľko stoviek eur. Tak prečo platiť zbytočne veľa? Pri nasledujúcom povinnom poistení si určite zvoľte túto možnosť. Alebo ho vyskúšajte nezáväzne už teraz!

Formulár na zistenie ceny cez PZP porovnanie:

Ako sme spomínali, na danej stránke je potrebné vypísať jeden formulár, aby ste dostali relevantné a výhodné porovnanie PZP cien. Ide o údaje nielen o vozidle, ale aj majiteľovi vozidla. Napríklad: model a značka vozidla, rok výroby, výkon a objem motora, najväčšia prípustná hmotnosť, prevádzková hmotnosť, približný počet km najazdených za rok… O majiteľovi musíte vypísať do PZP kalkulačky napríklad tieto informácie:

  • dátum narodenia,
  • údaje o vodičskom preukaze,
  • či niekedy spôsobil nehodovú udalosť,
  • ako dlho je už bez nehody,
  • či má deti do 15 rokov,
  • účet v OTP banke,
  • či je platiteľom iného druhu poistenia,
  • ale aj iné údaje, ktoré môžu ovplyvniť konečnú cenu poistenia.

Ak ste si spomedzi výsledkov PZP vybrali, stačí, ak na danú ponuku kliknite a dopíšete ešte niekoľko údajov, aby vás daná poisťovňa mohla kontaktovať. Väčšinou ide o mailovú a domácu adresu. Spätne vám bude zaslaný potvrdzovací mail, v ktorom nájdete niekoľko príloh: návrh a podmienky zmluvy, zelená karta a údaje na zaplatenie poistného. Poistné je potrebné zaplatiť do 30 dní, čo je zároveň aj doba platnosti tejto zelenej karty. Po zaplatení môžete vo vašej poštovej schránke v najbližších dňoch očakávať zelenú kartu, ktoré potvrdzujú, že ste si povinné zmluvné poistenie uzavreli a ktoré musíte mať pri sebe vždy a bez výnimky, pri každom používaní vozidla. Preto je podstatné dobré PZP porovnanie. Ak uzatvoríte nevýhodnú ponuku, tak budete musieť podať skôr či neskôr výpoveď.

Najvýhodnejšie nie je zaručene to najlacnejšie

Ak je vašou najväčšou obavou horibilná suma, ktorú budete musieť zaplatiť za poistenie PZP auta, hoďte ju za hlavu. V súčasnosti môžete nájsť niekoľko druhov a sprostredkovateľov poistenia, ktorých čiastky za ročné poistenie sú skutočne zanedbateľné. To znamená, že za deň poistenia by ste zaplatili približne 0,20 €. Nenájde sa 20 centov vo vašej peňaženke aj hneď teraz? Samozrejme, poistenie sa neplatí za každý deň, ale jednorazovo za obdobie, na ktoré ste poistenie auta alebo iného dopravného prostriedku uzatvorili.

Výhodné poistenie auta je relatívny pojem. Každý si predtým predstavuje, čo chce. Pre niektorých je výhodné najlacnejšie poistenie auta, pre iných je výhodné poistenie, ktoré ponúka široké krytie za prijateľnú cenu. Nech patríte k akejkoľvek skupine, výhodné poistenie auta, ale aj iného dopravného prostriedku v akomkoľvek zmysle nájdete PZP porovnanie na vyznačenej stránke. Ako je to možné? Pretože spolupracuje s viacerými poisťovňami. Na základe vami vypísaného online formuláru vám vie vygenerovať ceny PZP na auto alebo iný dopravný prostriedok (motocykel, prípojné vozidlo alebo dodávka do 3,5 tony). V rámci tohto porovnania vám bude k dispozícii určite aj to najlacnejšie PZP. Prípadne si skúste pozrieť aj ponuky na havarijné poistenie.

Dúfame, že informácie, ktoré sme vám teraz poskytli, boli užitočné. Ak by ste mali viac otázok, na ktoré ste nenašli v našom článku odpoveď, kliknite si buď na vyššie označenú stránku alebo na iný relevantný zdroj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *