Pôžičky pred výplatou

Týždeň do výplaty a Vy už nemáte peniaze? Existuje riešenie!Som slobodný 38-ročný otec dvoch školopovinných detí. Pracujem ako vykladač tovaru za minimálnu mzdu. Keďže je začiatok školského roka, deti opäť potrebujú veľa peňazí na pomôcky. Čo som mohol, to som kúpil, ale stále to nie je všetko, čo majú na zozname. Je pravda, že by som sa mohol ísť porozprávať s ich triednou a situáciu jej vysvetliť, ale prečo mám niekomu vešať na nos, že som vo finančnej tiesni? Mohlo by sa to potom odraziť aj na deťoch. Mám ešte nejaké úspory, ale ak miniem aj tie posledné, budeme mať čo robiť sami so sebou. Výplata mi má prísť o 15 dní, no deti potrebujú isté veci už teraz. Je nejaká možnosť, ako prísť k financiám, aby som o nich nemusel žiadať príbuzných? Za normálnych okolností by som sa obrátil aj na banku, ale s mojím platom mi určite nikto nič nepožičia. Ďakujem za odpoveď. Rudo

No a my Rudovi odkazujeme, že možnosť tu je! Ako sa hovorí, kde je vôľa, tam je cesta a asi ste, pán Rudo, hľadali na nesprávnych miestach. Pre všetkých ako tento pán tu máme riešenie, a tým sú pôžičky pred výplatou! Nie je to nič nové, napríklad v zahraničí sú podľa daily mail veľmi obľúbené.

Pôžička pred výplatou ihneď a online

Položme si ruku na srdce a spýtajme sa sami seba. Ak by sme boli v takej situácii, ako tento pán, koho by sme oslovili? Za nás hovoríme, že tiež by sme sa ostýchali požiadať pomoc od rodiny, či kamarátov, ktorí by na nás potom nazerali ako na posledných chudákov. Majme aj my svoju hrdosť! Keďže si pôžičky pred výplatou viete vybaviť online, zaručuje vám to veľkú mieru anonymity, a rovnako aj rýchlosť doručenia peňazí na váš účet. Rýchle pôžičky pred výplatou vám zaručia, že vaše deti sa v škole nebudú musieť hanbiť za to, že ešte stále nemajú kúpené pomôcky, hoci ich už celá trieda má. Keď už zmieňujeme rýchlosť doručenia, je na mieste povedať, že z peňazí sa na vašom účte môžete tešiť už 10 minút po schválení žiadosti. V prípade, že máte inú banku, než daná nebanková spoločnosť, môže to byť do 24 hodín.

Ďalším svetlým bodom je, že nemusíte dokladovať svoj príjem, a teda ani mať potvrdenie od zamestnávateľa. Ak si žiadosť o pôžičku pred výplatou podávate online, môžete byť požiadaný o zadanie približného mesačného príjmu (ten si môžete aj vymyslieť, nikto to overovať nebude… len majte na pamäti, že pôžičku je potrebné splatiť).

Koľko mi požičiate?

Deti pána Ruda možno nebudú potrebovať veľké sumy. Ale veríme, že ich potreby do školy by sa do rozpočtu 350-tich eur dokázali zmestiť, pretože to je maximum, aké ponúkajú seriózne nebankové spoločnosti. Ak potrebujete menej, nie je v tom žiaden problém, pretože požičať si môžete už od 5 eur. Je možné, že pri podrobnom hľadaní natrafíte aj na vyššie sumy, ale ako sme už spomenuli, my odporúčame len také, ktoré majú dobré odozvy od svojich klientov. Konkrétne ide o Pôžičkomat, CreditOneFerratum.

Vrátim toľko, koľko si požičiam?

Povedzme si priamo. Väčšinou nevrátite toľko, koľko si požičiate. Prečo? Pretože úrok… Čo je to ten úrok alebo aj úroková sadzba? Ide o zisk nebankovej spoločnosti poskytujúcej pôžičky pred výplatou. Suma je určená v percentách. Úrok je vždy vopred stanovený, a preto si pred zaslaním žiadosti dobre prečítajte, aký úrok je vám ponúkaný. V niektorých prípadoch môže ísť aj o úžerníctvo, kde by ste preplatili niekoľkonásobok požičanej sumy. Pri nami vyššie zmienených nebankových subjektoch si ale môžete byť istý, že o úžerníkov nejde, a to z jednoduchých dôvodov: 1. pozitívne ohlasy zo strany spokojných zákazníkov

  1. niekoľkoročná existencia v nebankovom pôžičkovom trhu
  2. akcia pre tých, ktorí si požičiavajú prvý krát, pri ktorej neplatíte úrok, to znamená, že naozaj vrátite toľko, čo ste si požičali.

Stojí za zmienku, že pri serióznych a dôveryhodných nebankových poskytovateľov pôžičky pred výplatou je síce úrok o niečo vyšší ako pri vyšších požičaných čiastkach od bankových subjektov, ale v konečnom dôsledku nepredstavuje horibilné sumy, ktoré by mohli vzniknúť u neznámych poskytovateľov. Ak už aj natrafíte na menej známu nebankovú spoločnosť, a tá vzbudzuje vo vás nedôveru, jednoducho si môžete vaše pochybnosti overiť alebo vyvrátiť pomocou stránky Národnej banky Slovenska. Pre istotu ale radšej overujte všetko.

Nepanikárte ak nedokážete splatiť Vašu pôžičku!Splatnosť pôžičky, prípadné predĺženie splatnosti

Doba splatnosti pôžičky pred výplatou je závislá od požičanej čiastky. Pri nižších požičaných čiastkach ju splácate jednorázovo, vrátane úroku, väčšinou však do 31 dní. Pri vyšších sumách je možné rozdelenie splátok, a teda vaša povinnosť splácať, bude po dobu niekoľkých mesiacov. Radíme vám dobu splatnosti rešpektovať v plnej miere, pretože v prípade jej nedodržania vám môžu byť naúčtované poplatky navyše.

Ak máte stále finančné problémy a pôžičku pred výplatou nemáte ako splatiť, kontaktujte sprostredkovateľa vašej pôžičky a oboznámte ho o vzniknutých skutočnostiach. Spoločne sa dohodnete na ďalších krokoch, prípadne riešení. Odklad splátky je možný buď za finančný poplatok, alebo niektorí poskytovatelia ponúkajú možnosť, že pri prvom odklade to máte bez poplatku. V každom prípade vám odporúčame žiadať o pôžičku, ak ste si istý, že danú čiastku budete mať ako splatiť.

Pôžičky pred výplatou bez registra

Nadväzujúc na predchádzajúci odsek by sme vás chceli oboznámiť o veľkej výhode tohto typu pôžičky. Ak ste sa už raz (alebo aj neraz) ocitli vo finančnej tiesni, boli ste nútený požiadať o pôžičku, ale z rôznych príčin ste ju nestíhali platiť, ocitli ste sa v evidencii dlžníkov. Našťastie ale pôžičky pred výplatou nenazerajú do tohto registra, pretože vedia, že dôvody neplatenia mohli byť rôzneho charakteru. Takže spokojne o pôžičku pred výplatou žiadajte, aj keď máte zápis. Seriózne nebankové spoločnosti vás odsudzovať nebudú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *